středa 11. června 2014

Arto uběhl maraton + Klip

Na pořadu dne jsou dnes opět PK a samozřejmě Arto <3

Název napovídá, že Artísek 31.5 uběhl maraton ve Stockholmu. Podle názvu to trošku zní jako bych neočekávala, že to zvládne- tak to není, jen mi název 'Arto běžel maraton' zněl kapku divně ;)
Podařilo se mu to s krásným časem (jak jinak, ať dělá cokoli vždy to dělá nejlíp :) ale řekl, že i když to byla pěkná zkušenost tak by to nikomu nedoporučoval :D (za a)nikdy jsem sice neběžela, ale taky bych ho nedoporučovala a za b) to znamená, že příště nepoběží?)
Jinak s ním byl dnes na radiu SuomiPop kratičký rozhovor, řeč byla o maratonu a novém klipu.
TADY první dva rámečky a ještě jednou ZDE 


A oficiálně je venku připravované video, o kterém jsem psala TADY. Se svým tipem jsem se tradičně spletla, protože jsem předpokládala -chybně- že bude k nějaké písničce z jejich loňského alba, což není. Nebudu vás napínat video je k písničce *fanfáry* Pimeyden tango. Respektive k jejímu coveru od PK, původní Pimeyden tango je od Eppu Normaali. Jejich cover vyšel spolu s jinými cover písničkami, které jsou původně od Eppu Normaali, od různých dalších finských interperetů na disku Eput Rautaa. Na YT video zatím není ale můžete si ho poslechnout ZDE
Arto - trochu rozmazaný, ale stále ten nejvíc sexy zombík ve vesmíru :3

Žádné komentáře:

Okomentovat